טיסנים – לגעת בשמיים

חוגי טיסנים לנוער, הם מהחוגים הכי מעניינים, מאתגרים ואולי בין היחידים שיכולים להתחרות היום, בעזרת העקרונות הפיסיקליים שלהם בפלאי הטכנולוגיה הדיגיטלית הסוחפים בעידן הזה את הנוער ולהפוך לחוויה של ממש.

במסגרת חוגים לנוער אנו ממליצים על חוג טיסנים בו מפתחים המשתתפים יכולות בנייה,לומדים על העקרונות הפיסיקליים שגורמים לטיסן לשהות באוויר ולא "להתרסק" לקרקע, לומדים על חומרים שונים, קריאת שרטוטים ועוד.

העיקרון של הטסת טיסנים זהה ודומה לתפקוד של כל מטוס, רק שפה מדובר בדגם "צעצוע" אותם בונים משתתפי החוג בעצמם, כאשר המטרה הסופית היא שהטיסן הזה יצליח באמת לרחף באוויר.

האחיים רייט – בנו את "הטיסן" הראשון בעולם!

גם האחים רייט התחילו בחוג טיסנים בבית שלהם…אביהם נתן להם סוג של הליקופטר צעצוע עשוי מבקבוק, מגומי, נייר ומדחף. הם מאוד אהבו לשחק עם הצעצוע הזה וכשהוא נשבר, הם בנו חדש.
לאחר שנים הם יודו כי אותו הליקופטר הוא זה שגרם לעניין שלהם בטיסה עד לטיסת הבכורה של הבן הצעיר אורויל בשנת 1903.

עוד קודם למטוס הזה הם בנו סוג של עפיפון, דו כנפי שנשלט ע"י מוטות היגוי. הם ביצעו הרבה מאוד טיסות ניסוי מהקרקע. במסגרת הניסויים הללו הם באמת גילו כי לא הצליחו להתרומם מספיק עד כאמור לטיסה הראשונה.

תעופה – הדבר הכי מעניין בעולם!

הרבה מאוד בני נוער נרשמים היום לחוג טיסנים וזה בהחלט יכול להעיד על נטיות לב לעתיד. יש הרבה מאוד טייסים שהתחילו את ה"קריירה" שלהם בחוג טיסנים כמו גם נווטים. הסוד הכמוס של הטסת מטוס, מפתה הרבה מאוד צעירים לגלות, לחשוף ולהשתתף בחוג טיסנים בו יש תחושה שאחרי שבנית את הטיסן שלך, אתה כבר יכול לעשות את הצעד הבא לקראת קורס טייס…

תחביב מצוין לילדים ולמשפחה!

חוג טיסנים מעבר להיותו חוג שמפתח קורדינציה, מלמד את הילדים על החוקי התעופה וגורם להם לאתגר בבניית הטיסן והטסתו, בהחלט הופך לגורם מאחד גם במשפחה.

אין כמו לצאת בשבת עם הטיסן ולנסות לגרום לו לשהות באויר כמה שיותר זמן, ויש בארץ כבר כמה מועדוני תעופה של בניית טיסנים, סביבתם מתגבשות משפחות שלמות להטסת טיסנים בשבתות.

טיסנים הוא סוג של פלא, יחד עם אווירונאוטיקה וכל מי ששואף גבוה, הולך לחוג טיסנים כי בין החוגים לנוער של היום, זה אחד החוגים הכי מאתגרים, הכי מרתקים וכזה ששואף להמריא, תרתי משמע.

סגור לתגובות

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: