החלפת רכב

המכוניות האמריקאיות הכי טובות

המטרה של מאמר זה היא לספק לקוראים מידע אודות המכוניות האמריקאיות הטובות ביותר לאורך השנים, מדוע הן זכו להצלחה כה גדולה ומדוע האמריקאים אוהבים מכוניות כה גדולות, כמו מכוניות הסטיישן הידועות והג'יפים השונים.

יצרניות הרכב האמריקאיות

יצרניות הרכב האמריקאיות המוכרות ביותר הן קרייזלר, GM ופורד. יצרניות אלו הצליחו להוציא את הרכבים האמריקאיים החזקים והטובים ביותר, ביניהם ג'יפ קרייזלר ודגמים נוספים מוצלחים לא פחות, כמו למשל שברולט קרוז הקומפקטית של ג'נרל מוטורס, פורד פיאסטה, פולקסווגן גולף ועוד. יצרניות אמריקאיות נוספות שמוכרות לרבים (בעבר ובהווה), הן ביואיק, ג'יפ, דודג', הרלי דוידסון, קדילק ועוד. במאמר זה נתמקד בשלושת היצרניות האמריקאיות המוכרות ורבים אף טוענים שהן הטובות ביותר.

קרייזלר- מייצגת את אמריקה בכבוד

המכוניות של היצרנית קרייזלר ידועות ואהובות באמריקה ורוב האמריקאים חוו דגם זה או אחר של מכונית אשר יוצרה על ידי קרייזלר, כמו ג'יפ קרייזלר. קרייזלר נוסדה ב- 1925 במישיגן שבארצות הברית ונכון להיום יש לה כחמישים אלף עובדים בתעשיית הרכבים. ג'יפ, אחד המותגים המוכרים ביותר בעולם הוא אחד מהרכבים של חברה זו. משנת 1987 היה הג'יפ בבלעדיות קרייזלר ומ- 98 הוא הפך לקרייזלר דיימלר. הדגמים המוכרים של הג'יפים שייצרה קרייזלר היו הויליס, ה- CJ, הרנגלר והצ'ירוקי המבוקש כל כך.

פורד

פורד היא אחת היצרניות הגדולות ביותר וזו המוכרת ביותר בארצות הברית. החברה נוסדה בשנת 1903 על ידי הנרי פורד הידוע, מהנדס במקצוע ומספר שותפים נוספים. ב- 1906 רכש פורד את המניות של השותפים האחרים ונכון להיום נמכרו בארצות הברית יותר מ- 17 מיליון מכוניות של פורד והיד עוד נטויה. הדגמים המוכרים ביותר של יצרנית זו היו הפורד מוסטנג, הטרנזיטים, ה- GT, הפוקוס שפופולארית מאוד גם בישראל, הפיאסטה, האקספלורר היוקרתי שהתחרה בכמה מכוניות מהשורה הראשונה, כולל ג'יפ הצ'ירוקי של קרייזלר ועוד.

GM- ג'נרל מוטורס

הרכבים שיוצרו על ידי ג'נרל מוטורס שהוקמה כבר ב- 1908 נמכרים בכל רחבי העולם ופופולאריים מאוד ברחבי אמריקה. החברה מונה מעל ל- 200 אלף איש ומייצרת דגמי מוכניות מוכרים מאוד, כמו למשל השברולט, הקדילאק, מכוניות שטח רבות ואולדסמוביל. בעבר, יצרנית זו הייתה אחראית על ייצורו של המותג הידוע פונטיאק. נכון להיום הרכבים הטובים ביותר מבחינת נוחות ומבחינת עמידות ורמת נסיעה הם הביואיק היוקרתית בעלת סמל שלושת המגנים ופתחי האוורור בכנפיים הקדמיות של הרכב, הקדילאק היוקרתי שפופולארי מאוד אצל האמריקנים גם בימים אלו וזאת משום הרמה הגבוהה של הרכב, נוחות הנהיגה, העיצוב החדשני והמהפנט ועוד. רכב נוסף שמייצר ג'נרל מוטורס הוא השברולט הידוע. כאן מדובר על מכונית שהייצור שלה החל בשנת 1911 במישיגן בארה"ב ועל הדגמים היוקרתיים והמרשימים שלה נכתבו שירים. חלק מהדגמים המוכרים ביותר היו קורבט, אימפלה, מליבו ונכון להיום מוכרות הקרוז והסוואנה.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: