אם כבר ליסינג אז למה לא רכב שטח

אם תמיד חלמתם לקנות רכב שטח איתו תוכלו לצלוח את המדבריות הצהבהבות, ליהנות עם קבוצת חברים בשוחות ובעמקים של הצפון ולקחת את כל המשפחה לאתרים שונים אליהם ניתן להגיע רק עם רכב שטח, בוודאי תשמחו לשמוע שניתן להגשים חלום זה.

רכבי שטח- כרטיס ביקור

רכב שטח הוא רכב שמיועד לנסיעות בשטחים לא סלולים. כיום, ישנם רכבי שטח רבים שנקראים כך, למרות שהם מסוגלים לתפקד גם בכבישים סלולים וגם בתנאי שטח. רכב שטח הוא רכב אופנתי ופעמים רבות מהווה סמל סטאטוס. יש אנשים רבים שמחליטים לקנות או לבצע עסקת ליסינג לרכב שטח ולערוך טיולי שטח. למעשה, יש רכבי שטח שמתאימים יותר לכבישים עירוניים מאשר לדרכים לא סלולות והייצור שלהם נעשה רק משום הדרישה למראה החיצוני של רכבי השטח. רכבים אלו יכולים להיות ג'יפים קטנים, רכבי שטח שמתאימים גם לנסיעה בעיר וגם בשטח ורכבים מאסיביים שמתאימים רק לשטח עצמו. כיוון שחברות הליסינג זיהו את הדרישה מצד הצרכנים לרכבי שטח, חברות רבות מציעות ליסינג לרכב שטח.

מאפיינים של רכב שטח

רכבי השטח הם כלי רכב בעלי ארבע גלגלים שעונים על הקריטריונים הבאים:

  • הנעה– רכבי השטח הם בעלי הנעה כפולה וזאת על מנת לאפשר לרכב להתקדם בבטיחות גם אם אחד מהגלגלים שלו נתקע או השתחרר בשטח. מערכת הנעה כפולה משמע שכל אחד מהסרנים של הרכב מקבל בנפרד כוח מהמנוע ומופעל בנפרד.
  • דיפרנציאל– מורכב בין הגלגלים של רכבי השטח וזאת על מנת לגשר בין המהירות של הגלגל החיצוני לעומת הגלגל הפנימי. רוב הזמן מופעלת נעילת דיפרנציאל ברכבי השטח וזאת על מנת שהרכב שלו לא יאבד את היציבות שלו.
  • חלקים חזקים– וזאת משום שהרכב בדרך כלל נוסע בדרכים לא דרכים וסופג חבטות רבות. דבר זה כולל גם את תיבת ההילוכים.
  • מנוע– חזק, בעל מומנט בדרך כלל גבוה.
  • מתלים חזקים– כוללים גם את הסרן וגם מתלים עצמאיים.
  • צמיגים– גדולים.

בוחרים ברכב המתאים

בדיוק כמו רכבי יוקרה ורכבים פרטיים, שוק הליסינג מציע היצע גדול של רכבי שטח שכוללים דגמים רבים של יצרניות. נכון להיום הדרך הטובה ביותר להתחיל את תהליך הבחירה יהיה על ידי החלטה לגבי התקציב שיש ברשותכם לביצוע של הליסינג ובהתאם המוכר יתאים לכם את רכב השטח בו אתם מעוניינים. חברות רבות מחליטות לתת למנהלים שלהם ג'יפ כסמל סטאטוס של צוות המנהלים של החברה. ליסינג לרכב שטח יחייב את הלקוח לשלם מקדמה של עד כעשרה אחוזים משווי הרכב ותשלומים חודשיים לאורך כל תקופת החוזה.

בסיום התקופה הלקוח יוכל להחליט האם הוא מעוניין להפוך לבעליו של הג'יפ וזאת על ידי תשלום של יתרת השווי של ערך הרכב, או לבחור ברכב אחר ולהתחיל בעסקת ליסינג חדשה.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: