החלפת רכב

שיטת החלפת הרכב הפשוטה – שלא ידעת על קיומה

אם עד היום חלמתם לקנות רכב חדש או לקנות את אותו רכב עליו חלמתם שנים רבות אפילו במצב משומש, כיום אתם יכולים לעשות את זה. אם אתם מבטלים את הכתוב במחי יד וזאת משום המצב הכלכלי שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע שאנו מצאנו פתרון, שיטת החלפת רכב.

שיטת החלפת רכב – על מה מדובר?

אם הדבר נשמע מפתיע ומעניין ואתם מעוניינים לדעת מידע נוסף אודות שיטת טרייד אין לרכב, הגעתם למקום הנכון. שיטת החלפת רכב היא שיטה בה אתם מחליפים את הרכב הישן שלכם ברכב אחר ועל ידי כך חוסכים בזמן, כסף ובירוקרטיה מתסכלת. אם עד היום סברתם שהדרך היחידה לקנות רכב חדש או משומש הוא על ידי מכירה של הרכב הישן וחיפוש אחר רכב חדש שתואם את הצרכים שלכם, כיום יש סוכנויות רכבים, מגרשי מכוניות וחברות ליסינג שישמחו לקנות מכם את הרכב הישן ולקזז את הסכום מהמחיר של רכב אחר אותו הם מציעים לכם.

קונים את הרכב – בדיקות ועוד

כל שאתם צריכים לעשות הוא להגיע אל סוכנות או חברה שמפרסמת שירותי טרייד אין לרכב. כאן, החברה לוקחת את הרכב ובודקת את מצבו ונתונים בסיסיים עליו ובהתאם מגישה לבעלי הרכב הצעת מחיר. הדברים שנבדקים הם השנתון של הרכב, המצב המכאני של הרכב, המצב החיצוני שלו, האם הוא היה מעורב בתאונות דרכים כלשהן ופרמטרים נוספים שמשפיעים על מחיר הרכב. אם בעלי הרכב מחליטים שהצעת המחיר על הרכב נראית להם. הם בוחרים רכב חדש או משומש במחיר שנוח להם והמחיר של הרכב אותו החברה קנתה מקוזז ממחיר המכירה. בצורה כזו ניתן לבצע שני תהליכים במקביל תוך פרק זמן קצר ולצאת נשכרים. לא צריך להתחיל ולפרסם את הרכב, לא צריך לתאם ולהראות אותו לכל מיני לקוחות פוטנציאליים ולקחת אותו לבדיקות ולאחר מכן להתחיל במשא ומתן על המחיר ועוד. כאן התהליך קצר ופשוט.

החלפת רכבים – כל היתרונות באחד

  • חוסכים- החלפת רכבים בעסקת טרייד אין משמע חסכון ניכר בזמן. כאן מתבצעים שני תהליכים במקביל ולא צריך לבזבז את הזמן על שיווק, משא ומתן, בדיקות ומכירה סופית.
  • ללא חשיפה- לא צריך להתחיל ולפרסם את הרכב שלכם, השם ופרטי ההתקשרות שלכם בלוחות רכבים. כאן, אתם ניגשים לחברה ואין סיכון שהמידע עליכם יופיע ברשת.
  • מכירה ברורה- הפרמטרים למכירה של הרכבים ואומדן השווי שלו זהים ברוב החברות ולכן אין סיכון שירצו לשלם לבעל הרכב מחיר נמוך מדי שאינו מתאים לשוויו בשוק הרכבים.
  • תשלום נוח- ניתן לבצע עסקת טרייד אין, בתשלומים נוחים ללקוח.

לסיכום, נכון להיום אחת העסקאות המשתלמות ביותר לכל אדם שמעוניין למכור את רכבו ולקנות רכב חדש היא עסקת הטרייד אין, כלומר, החלפה של רכב אחד ברכב אחר.

החלפת רכב

החלפת רכב

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: