טיסה ישירה עם אל על

טיסה ישירה לחו"ל או טיסה עם עצירה? מה עדיף?

טיסות כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מאיתנו. חופשות, עסקים, טיולים, ביקורי משפחה, מעברי מקום מגורים והרשימה עוד ארוכה. העובדה שהעולם הוא כפר גלובאלי היא עובדה קיימת כבר שנים רבות, וככזה, התנועה בו היא פתוחה, נגישה ונוחה במיוחד.

הדרך היא חלק מהיעד, והיא חלק מהמסע שלכם, ובעוד שמדובר על פונקציה שאמורה לאפשר להגיע מנקודה א' לנקודה ב', מדובר על זמן בחיים ולמידת הנוחות בזמן הזה יש משקל בהרפתקה כולה.

תעשו שיהיה לכם נח

טיסה היא הדרך המהירה להגיע ממקום למקום, אבל היא בכל זאת לא עניין של דקות ספורות. ובעוד שישנן טיסות בנות שעות בודדות, יש גם לא מעט טיסות ארוכות שאורכות למעלה מעשרה שעות, לפעמים הרבה יותר מעשר שעות, ובמקרים כאלה מדובר כבר על פרק זמן משמעותי. למצב שלנו, למידת הנוחות שלנו ולחוויה בדרך ארוכה שכזו יש חשיבות מכרעת על הנסיעה כולה, וחשוב מאד להקפיד שתהיה זו חוויה שטובה לנו.

בשאלה האם להעדיף טיסה ישירה או טיסה עם עצירה אין תשובה חד משמעית ומדובר על עניין אינדוידואלי ביותר.

אנשים שיכולים לישון על טיסה יוכלו להנות הרבה יותר מטיסה ישירה, שכן בעצירות יש לרדת מהמטוס ולהחליף למטוס אחר, בעוד שבטיסה ישירה אפשר לבלות את רוב שעות הטיסה בשינה, ללא הפרעות.

לעומת זאת, לאנשים שישיבה ממושכת קשה להם, טיסה עם עצירה יכולה להיות פתרון נפלא לחילוץ העצמות ולאוורור במהלך דרך ארוכה.

כמה דברים שכדאי לדעת

ככלל, טיסות עם עצירות תהיינה זולות יותר, כך שאם אתם רוצים לחסוך בעלות הטיסה תוכלו למצוא מגוון די רחב יותר של מחירים בטיסות עם עצירות. טיסות עם עצירות הן גם דרך נהדרת להוזיל את עלות הכרטיס במחלקה ראשונה. מי שרוצה להנות מפינוק אולטימטיבי במהלך הטיסה, מפנטז על מחלקה ראשונה ורוצה למצוא את הדרך הכלכלית ביותר לטוס בה, טיסות עם עצירות וודאי יוזילו את העלות באופן ניכר, במיוחד כשמדובר על טיסות ארוכות. אם אתם לוקחים טיסה עם עצירה, הקפידו לתכנן אותה באופן האופטימלי עבורכם, כך שלא תצטרכו להמתין יותר מדי זמן, ובמקביל שיהיה מספיק זמן לעבור בין המטוסים בנינוחות.

טיסה ישירה לעומת זאת תביא אתכם תוך הזמן הקצר ביותר, מה גם שעם המגוון העשיר של טיסות בחברת התעופה הלאומית, ניתן למצוא לא מעט אפשרויות של מחירים נגישים במיוחד. לטיסה ישירה יש נוחות נעימה שבמסגרתה נחסך הצורך להחליף מטוס, להמתין, לעיתים לא מעט, בין הטיסות ולהתמודד עם שדה תעופה נוסף בדרך. לעיתים התהליך הזה יכול די להכביד.

כך או אחרת, אל תשכחו להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל עוד לפני שאתם עולים על הטיסה. אם אתם מעוניינים בשירותי השכרת רכב, מוטב שתזמינו את השירות עוד מהארץ, כך תוכלו לחסוך לא מעט בעלות השירות.

טיסה ישירה עם אל על

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: