הדברת חולדות ועכברים הינה תחום ההולך ומשתכלל

מתוך מודעות ההולכת וגדלה לחשיבות השמירה על איכות הסביבה, פותחו שיטות של הדברת עכברים שאינן מזיקות למכרסמים עצמם. באמצעות שיטות אלו, מניח לוכד עכברים מעין מכשיר אלקטרו מגנטי קטן, הפולט גלי קול המריחים עכברים וחולדות. היתרון הגדול המצוי בשיטה של הדברת עכברים זו, הינו היותו בלתי מזיק לבני הבית וחיות המחמד, וכמובן למכרסם.

אם עד לא מזמן, נהג כל מדביר עכברים להניח מלכודות שונות מסוגים הנפוצים גם כיום, תוך לכידת המכרסם וגרימת מוות איטי, או שיטות שונות של פיזור רעלים ברחבי הבית שהיוו סכנה עבור הדיירים וחיות המחמד, נראה כי כיום הנטייה הכללית הינה בחירה בשיטות הדברה ידידותיות והומאניות ככל שניתן.

כיצד ניתן לפתור את בעיית הימצאות עכברים או חולדות בשטח ביתנו הפרטי? קיימות כיום מגוון שיטות הדברת עכברים המציעות מגוון רחב של דרכי התמודדות עם התופעה. כל מדביר עכברים מקצועי מכיר את השיטות השונות, כאשר חלקן מוצעות כמוצרים לרכישה בשוק, במחירים זולים ובשימוש קל ונוח. יחד עם זאת, מיומנות הדברת חולדות ועכברים הינה פרי של ניסיון רב שנים, המכשיר להתמודדות עם מקרים שונים, אבחון הזן המדויק של המכרסם ודפוסי הפעילות שלו, נקודות הדורשות הדברה, וכו'.

חשיבותו של לוכד עכברים מקצועי הינה בעלת משמעות רבה, שכן אבחון שגוי של המכרסם או שימוש בפתרונות הדברה לא מתאימים, לא ימגרו את התופעה לצמיתות וייחשבו כלא יעילים.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: