פתרונות הצללה לקיץ

החום של הקיץ מעיק על כולנו השמש הקופחת, קרני השמש החזקות לכן בתקופה זו שוק ההצללה מגיע לשיא.

הצללה

פרגולות, סוככים, מרקיזות ורשתות צל

אנשים מזמינים מגוון מוצרי הצללה החל מפרגולות, סוככים, מרקיזות ורשתות צל במטרה להצל את הגינות והמרפסות שלהם מפני השמש. לכל מוצר יתרונות וחסרונות, הפרגולות מספקות הגנה כל השנה מפני השמש בקיץ והגשם בחורף אך מחירם והרכבתם יקרים מאוד ביחס למוצרי ההצללה האחרים ולכן לא כל אחד יכול להרשות לעצמו פרגולה במרפסת קיימת גם פרגולה חשמלית אשר יקרה יותר אך מספקת הגנה גם בזמן הגשם ניתן לקבוע את חדירת השמש לתוך הגינה או לסגור את השלבים ולמנוע חדירת השמש דרך הפרגולה.

סוככים

בגזרת הסוככים קיימים שני סוגים סוככים חשמליים וסוככים קבועים, יתרונם של הסוככים החשמליים שהם ניתנים לפתיחה וסגירה בעת הצורך דבר המאפר ליהנות מהצל בשעות מסוימות של היום ובשעות הערב אפשר ליהנות מאוויר ונוף פתוח. לעומתם הסוככים הקבועים יותר חזקים ועמידים יותר מפני רוח ושינויי מזג אוויר אך מצריכים אישור בניה מהעירייה ומטעמים אסתטיים לא כולם אוהבים את מראה הסוכך גם בשעות הערב כשיושבים במרפסת.

רשתות צל

פתרון זול אך טוב לא פחות משני הקודמים עליהם דיברנו למעלה הם רשתות צל אשר זולים בהרבה בזכות עלות חומרים נמוכה והרכבה קלה ופשוטה. רשתות צל הם בעצם בד ברזנט חזק המספק הגנה מפני קרני השמש עם מסנני קרינה את הרשתות ניתן להתקין בכל אזור בעזרת עמודי תמיכה. בזכות שהבד אינו אטום לגמרי הוא מאפשר לבריזה לחדור אל השטח ולבך ליהנות מצל ומבריזה טובה. את הרשתות ניתן להזמין בהתאמה אישית מבחינת הצורה וגודל הרשת בנוסף הם מגיעות במגוון צבעים.

רשתות צל מתחלקות לשני סוגים רשת עמה בעלת צפיפות גבוה יותר אשר מיועדת להצללת מקומות בהם השמש חזקה יותר ורשתות בעלות צפיפות נמוכה יותר המיועדות להצללת שטחים.כאשר ניגשים לתכנון ובחירת מוצר הצללה מומלץ תחילה להתייעץ עם בעל מקצוע על סוג הסוכך או הפרגולה המתאים לנו ומדידה מדויקת של השטח או המרפסת בו מעוניינים להתקין. תמיד חשוב לבצע סקר שוק ולהתייעץ עם מספר בעלי מקצוע שונים וכך לקבל מספר חוות דעת טרם ההחלטה.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: