שער

כל מה שרציתם לדעת על שערים חשמליים

כשבוחרים שערים חשמליים שיעמדו בכניסה למתחם או בניין חשוב לדעת האם השער איכותי ויחזיק להרבה זמן או לחילופן אנו בוחרים מוצר באיכות ירודה עם תקלות  רבות ורמת פעולה יום יומית שאינה עונה על הצרכים.

שער חשמלי יכול להיות מוצר מגושם שלא מוסיף כלום לעיצוב הבית ואפילו עושה מראה לא מתאים אבל מצד שני הוא יכול להיות בעיצוב  שיתאים לכל הבית ויראה מתאים בצורה כמעט מושלמת לתמונה הכללית של הבית. אחד הנושאים החשובים ביותר שמעצבים בית הוא התאמה של השער והחצר בבית לשאר נראות הבית. השער יכול לגרום לבית קטן ופשוט להיראות כמו בית מפואר וליהפך.

למרות שהחשיבה על המראה העיצוב הנה מחשבה חשובה אך המטרה העיקרית של שער חשמלי היא ליצור הגנה וסינון בכניסה ויציאה ממתחם מסוים לכן חשוב לוודא שהשער אכן מקיים את מטרתו. השער אמור ליצור מכשול המקשה על אנשים לא רצויים להגיע למתחם.

בעיות שיכולות לצוץ בשערים חשמליים:

על מנת לצמצם את כמות הבעיות בשערים חשמליים הצורך בשער איכותי הוא צורך בסיסי בעל ערך עליון. תקלות של שערים דורשים טיפול של איש מקצוע עצמאי או מטעם החברה, בהרבה מקרים התקלות אינן נכללות בביטוח על השער או נגרמות בגלל נזק ויכולות לגרור עלויות גבוהות.

ציר פתיחה וסגירה:
כאשר השער עובד באופן יום יומי יכול להיווצר מצב שהציר האחראי על התזוזה שלו נשחק לאט לאט. כאשר תקלה כזו קוראת נוצר מצב שהשער זז באטיות ולוקח לו זמן מה להיפתח ולהסגר. אמנם מדובר בזמן של כדקה עד שתי דקות אך כאשר ממהרים זה נראה הרבה זמן. צירי השערים החשמליים הם האחראים על תזוזת השער.

נעילה באופן אוטומטי:
שער העובד בצורה אוטומטית יכול להיות פתרון מעולה ונוח אך חשוב לזכור כי יש הבדל בין מנגנונים שונים וכל מנגנון עובד בצורה אחרת. ברגע רכישת השער חשוב לשאול את השאלות הנלוות כגון למי פונים אם המנגנון נשחק וכדומה.

חיישנים בשער:
חשוב לדעת כי בכל שער קיימים חיישנים שיזהו תנועה מול השער, כלומר, החיישנים מזהים אם משהו עומד מול השער ומונעים את סגירת השער. חיישנים אלו יכולים להישחק עם הזמן ולאט לאט נוצרים תקלות רבות. חשוב לזהות את התקלה כמה שיותר מוקדם על מנת למנוע תאונה.

לסיכום

שערים חשמליים, כמו כל מוצר אחר אינם חסינים בפני תקלות. שערים חשמליים עובדים בצורה אוטומטית ולכן חשוב לשים לב אם יש תקלה או בעיה פנימית. חשוב לידע את חברת הביטוח בכל תקלה ולנסות לתקן באופן מיידי. שערים חשמליים מספקים פתרון נפלא בכל נושא תחושת הביטחון ומצמצמים בצורה משמעותית פריצות, גנבות וכדומה.

שער

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: