טיפולי שיניים בהרדמה מלאה– לנתח במקצועיות

כאב שיניים – הזעזוע שאין שני לו

זה הכאב הזה שמגיע משום מקום ותוקף את הפציינט באמצע הלילה, מכאיב עד לשד העצבים ומזעזע את כל הווייתו. זה אותו הכאב הגורם לו לבכות כמו ילד קטן אפילו שהוא כבר מעל לגיל 40 ואותה ההרגשה שגורמת לו להיות אומלל, הכי אומלל בכל האזור. באותם רגעים וגם ביום שלמחרת – רופא השיניים הוא זה אשר משיב אותו לשפיות.

כמעט מלאכים

רופאי שיניים משולים לא אחת למלאכים. לא רק בזכות החלוקים הלבנים והכישרונות המופלאים שלהם, לא רק בזכות הלימודים הממושכים שהכינו אותם לקראת החיטוט בפיות של ילדים ומבוגרים ולא רק בזכות היותם מלומדים. הם המושיעים הגדולים המספקים את המענה המקצועי האולטימטיבי והמרגיע בשעת הכאב הבלתי נסבל.

שן קטנה – כאב אינסופי

מסתבר, כי השן היא האבר הקטן ביותר היוצר פאניקה בהיקף הרחב ביותר ביחס לגודלו הזעיר יחסית. תודות לטכנולוגיות מתקדמות בתחום של טיפולי השיניים השונים רבים יכולים ליהנות כיום משיניים לבנות וחלקות, נעימות למראה ונוחות ללעיסה. ישנם מקרים רבים בהם הטיפול בשיניים מחייב הרדמה מלאה של המטופל. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מתבקשים בשני מקרים מרכזיים:

• ריכוז טיפולי שיניים המצריכים הרדמה והקלת תחושת אי הנעימות הנגרמת למטופל.
• השתלת שיניים לצרכים אסתטיים או פונקציונאליים בפה המטופל.

הרדמה – תחום מקצועי עשיר

תהליך ההרדמה אינו תהליך קל והוא מצריך לא מעט מאמצים נפשיים ומקצועיים מרופא השיניים. מאחר והרדמה הינה תחום שלם בפני עצמו הכולל ידע נרחב בדבר התאמת חומרי ההרדמה המתאימים למטופל, השגחה מלאה על תקינות התפקודים הבסיסיים של גופו ומתן מענה מיידי במקרה של סיבוכים במהלך הניתוח עצמו.

מחויבות הרופא למקצוע

גם אתה, רופא השיניים הכל יכול, מוצא את עצמך לא אחת במצבים לא קלים מבחינה נפשית ומקצועית שכן על כתפיך מונח נטל מקצועי רב משקל, כמו גם המוניטין המחייב למקצועיות המקסימלית ולדיוק מרבי בביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית ללא רבב.
נכון להיום, עוברים בארה"ב יותר מ- 5 מיליון מטופלים טיפול שיניים בהרדמה כללית. שני צוותים מקצועיים עובדים יחדיו ובמקביל על מנת להעניק למטופל את המענה המקסימלי להצלחת הטיפול: הצוות המרדים והצוות המנתח. הטיפול עצמו מבוצע באותו היום ותחת אישורו הרשמי של משרד הבריאות.

טיפולי מולטי פונקציונאלי

תודות לצוות המרדים הפועל במקצועיות ניתן לבצע בטיפול בודד את כל הפרוצדורות המבוקשות: סתימות, עקירות, טיפולי שרש, מבנים, כתרים, ניקוי אבנית, גשרים וטיפולים אחרים במקביל ומבלי להפחית מחשיבות טיפולי השיניים המורכבים והעמוקים יותר כגון: השתלות שיניים תחת הרדמה מלאה, ניתוחי חניכיים, הרמות סינוסים וטיפולים אסתטיים מהותיים כגון ציפוי השיניים בחרסינה והלבנת שיניים.

ליווי מקצועי לכל אורך הניתוח

המטרה העיקרית של צוות מרדים מקצועי העובד במקביל לרופא המנתח הינה טיפול חד פעמי, ממוקד ומרוכז המשיג את המטרה הרפואית בצורה היעילה ביותר וביישום מקצועי. הצוות הרפואי המרדים עומד לרשותך, רופא השיניים תוך מתן אספקה שוטפת של תרופות הרדמה חשובות ויקרות, סיוע לבניית המוניטין לו אתה ראוי, ביטוח רפואי וביטוח אחריות מקצועית ההופכים כולם יחד את מרפאתך למענה המושלם לכל פציינט ואותך – לרופא שיניים רגוע ומקצועי.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: