לוק סטאר

מערכת נעילה ביומטרית – כי על בטחון לא מתפשרים

כמה פעמים זכית לשמוע על פריצה או גניבה אצל השכן? כמה פעמים הבטחת לעצמך שאצלך זה לא יקרה? כיצד תוכל להבטיח את נעילת הבית והמשרד? תודות להבנה כי כל מנעול יכול להיפרץ בדרך זו או אחרת בימינו גם מבלי להיות מנעולן מקצועי ובאמצעות מחקרים ברמות שונות, פותחה מערכת הנעילה הביומטרית, המנגנון היחיד הנועל את הבית כולו ומאפשר פתיחה רק באמצעות טביעת אצבע.
מתאימה לכל דלת – באמצעות מערכת הנעילה הביומטרית ניתן להתאים מנעול ייחודי בפני עצמו לכל דלת, בין שמדובר בדלת עץ או מתכת, פלדה או כל חומר גלם אחר.

מנגנון זיהוי – מנגנון זיהוי המאפשר זיהוי על פי צילום בזמן שהסוללות חלשות.

הגנה לכל החיים – בניגוד למנעולים אחרים עליהם חלים תהליכי בלאי שונים, מערכת נעילה ביומטרית המותקנת על ידי מנעולן אינה מתבלה לעולם ומלבד סוללות הדורשות החלפה אחת לתקופה, מערכת הנעילה הביומטרית מעניקה הגנה לכל החיים.

• 100% בטחון, 0% סיכון – כל מנעול יכול להיפרץ בהשקעה מספקת של זמן ומיומנות. מערכת הנעילה הביומטרית היא המערכת היחידה המבטיחה לך בלעדיות בפתיחת הדלת ושליטה מלאה בהרשאת הגישה לדלתות השונות באמצעות התקנה על דיי מנעולן מנוסה ומקצועי.

ביצוע מושלם – מערכת נעילה ביומטרית מבוססת על זיהוי טביעות אצבע ולפיכך האפשרות לשגיאה בזיהוי היא אפסית. שלא כמו מערכות אחרות הפועלות על בסיס שיני מפתחות או קוד אישי, טביעות אצבע הן ייחודיות לכל אדם ולא ניתן לזייפן או לשכפלן.

למידע נוסף אודות סוגי מנעולים ולקניית מנעול גלוש לאתר לוק סטאר http://lockstar.co.il

לוק סטאר

לוק סטאר 052-8207043

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: