אפליקציית לייף – Life

הדבר החדש בתחום האפליקציות, האפליקציה החדשה בשם לייף Life מתאימה למחשב, טאבלט, מכשירי אייפון ואנדרוייד גם.

20131103-014731.jpg

מאפייני האפליקציה:

היא עושה בשבילך הכל, היא פי 1,000,000 יותר חזקה מגוגל, האפליקצייה פשוט עוזרת לך בכל דבר אפשרי ונותנת לך הזדמנות לפעול בכל תחום בחיים האמיתיים בזמן אמיתי. היא שמה את ״משקפי גוגל״ בכיס הקטן.

Life זה אפליקצייה חדשה אשר פותחה לפני מעל 500,000 שנים בעידן איש המערות וכדאי להשקיע ב״לייף״ שלך כמה שיותר כדי לחיות חיים כיפים ואיכותיים.

הורדה ושגדרוג

ניתן להוריד, להתקין ולשדרג את ה״לייף״ כל יום כשקמים מהמיטה. ״לייף״ עובד על קוד פתוח וכל אחד יכול לשדרג, לחוות, ולעשות כל מיני פעולות אינטראקטיביות ולשחק בכיף ובהנאה עם הלייף שלו בזמן אמת.

שימוש בלייף אינו תמיד וורוד אך רוב האנשים נולדים עם כישורים טובים לשימוש בלייף שלהם ואף חלק ניחונו בכישורים מצויינים בתחומי לייף ספציפים, אך כולם משתמשים באותה האפליקצייה הבסיסית וטובים בה.

שימוש לא נכון באפליקצייה

מאז הפיתוח הראשוני של הלייף אנשים לא מפסיקים לעשות שטויות ודברים משוגעים, למשל עכשיו בסוריה ובארתראיה אנשים מבזבזים את השמישות באפליקציית הלייף שלהם במלחמה, דם ודמעות.

הפסיכיאטריה גם תייגה כבר 25% מהעולם כבעלי הפרעת לייף נפשית אשר מגבילה את היכולות שלהם כאמור להשתמש בלייף בצורה נוחה ומועילה כשאר האנשים. אנשים אלו מקבלים כדורים מיוחדים אשר עוזרים להם, המשוגעים בסוריה ובאריתראיה עדיין לא פנו לעזרה או טיפול ונראה כי הם מסרבים להבחין שהם עושים שימוש לא נכון באפליקצייה למרות שלייף פותחה בשביל בני אדם בצורה ייחודית ואישית כדי דווקה לעזור להם.

כדאי להתחיל כבר מהיום

אם אין לכם עדיין אפליקציית לייף – למה אתם מחכים לעזאזל!! צאו מהבית ותשיגו לייף כבר היום!!

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: