כמה עולה

כותבי תוכן לאינטרנט ולאתרי אינטרנט – כמה הם מרוויחים?

האם אתה אוהב לכתוב? עברת לימודי קופירייטינג? כמה אתה יכול להרוויח כמומחה לכתיבת תכנים לאינטרנט?

היום האינטרנט הוא מאגר בגודל בלתי נתפס של תוכן, תמונות, מאמרים, כתבות ועוד. בעלי אתרים, בוני אתרים, אנשי קידום אתרים ומנהלי פורטלים באינטרנט תמיד צריכים כותבים טובים.. כמה אפשר להרוויח מזה למשל בתור פרילנסר?

כתיבת מאמרים יכולה להיות משימה קלה מאד ומהירה מאד או גם תהליך מורכב ואיטי. כדי שהתוכן יהיה באמת איכותי על הכותב לחקור לעומק ולהבין עד הסוף את התחום וגם מה בעצם הלקוח שלו רוצה להעביר לגולשים, בעצם ״מסר״ או מידע ספציפי ומעניין.

אם כך כתיבת תוכן מהירה וחובבנית, גם של כותב בעל כישרונות כתיבה גבוהים, תהייה זולה. המחיר יהיה מחיר נמוך מאד. מאידך כותב תוכן שיעשה חקר מעמיק או יותר מזה, יכתוב על תחום בו הוא גם נחשב בעל ניסיון רב, יוכל לדרוש מחיר גבוה בהרבה בעבור כתיבת תכנים.

בסופו של דבר בין אם בעל האתר רוצה או מוכן לשלם מחירים של תוכן מהיר וזול או מחירים של תוכן מעמיק ויקר יותר, מחירי השוק נקבעים מראש על ידי ביקוש והיצע. אנו בבלוג מומחים ממליצים לכם לברר מה הם מחירי השוק העכשווים לפני שאתם קובעים מחיר כדי לעמוד בקנה מידה אחד אל מול המתחרים שלכם ולדעת להגדיר מה הוא המחיר האמיתי אותו אתם מבקשים בעבור כתיבת תכנים או קניית תכנים מכותב מומחה.

בלוג מומחים

תמונת-צד

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: