הדברת מזיקים במפעלי תעשייה

לצד הדברה מקצועית ויעילה מאד בבתים פרטיים, ישנה הקפדה גדולה הרבה יותר על הדברה ושמירה על ניקיון ממזיקים במפעלים ובמוסדות ציבוריים. מפעלי מזון למשל, חשופים באופן קבוע לכניסה של מזיקים כמו נמלים, ג'וקים, עכברים וציפורים בייחוד כאשר לא שומרים על כללי ניקיון נכונים. מדביר מקצועי שמתמחה בהדברה בסדר גודל משמעותי יוכל לספק למפעלי תעשייה תהליכי הדברה וסילוק מזיקים באופן איכותי וגם להנחות את אנשי המפעל כיצד לשמור על שטח נקי ממזיקים לאורך זמן רב.

הדברת מזיקים במפעלים

חשוב לדעת שתהליכי הדברה במפעלים הם תהליכים מהותיים ביותר שלרוב דורשים גם הכנה גדולה יותר מאשר הדברה בבית. ריסוס במפעלים מחייב את מי שעובד בהם להכין את השטח, לארוז את כל החומרים המסוכנים, את מוצרי המזון, חומרי הגלם וכל השאר ולאחסן אותם במקום בטוח ככל האפשר. לצד ריסוס ישנן שיטות ידידותיות יותר ומתקדמות יותר כמו איבוק, ג'ל או מלכודות דבק במקרה של הדברת מכרסמים. כל השיטות האלו נחשבות יעילות ומותאמות להדברה בקנה מידה גדול.

לא נעים לראות מפעל סגור

חשוב לדעת שתהליכי הדברה שונים מצריכים גם לעיתים קרובות פינוי של המפעל למספר ימים, כיוון שלא ניתן לעבוד בזמן ריסוס מחשש לבטיחותם ולבריאותם של העובדים במפעל. במקרים אלו חשוב ליצור קשר עם המדביר מבעוד מועד ולקבל הדרכה והנחיות מדויקות לגבי מספר הימים הדרוש לביצוע כל התהליך, ההכנות לקראת ההדברה וכל שאר הפרטים.

במפעלים ובמוסדות גדולים הדברת מזיקים דורשת הרבה יותר תשומת לב, אבל היא נחשבת מאד יעילה. השיטות המתקדמות שבהן משתמשים היום מדבירים כדי לבצע הדברה במקומות כאלו, מאפשרות לבעלי המפעלים להנות ממפעל נקי ממזיקים לאורך שנים ארוכות ועם כמה כללי ניקיון והקפדה על הדרכה מתאימה מהמדביר לאחר ההדברה, אפשר למנוע את תופעות הלוואי בקלות ולחזור לעבודה במהירות.

חזור לעמוד קטגוריה בעלי מקצוע בבלוג מומחים

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: