בחירת חברת הובלות – התורה בארגז אחד

כמעט לכל מי שעבר דירה בישראל יש סיפור זוועתי לספר על מוביל כזה או אחר, ששכח להגיע, שנתקע בפקקים דמיוניים, ששבר, שהרס או שפשוט לא עשה את ההובלה כמו שצריך. כל הסיפורים האלו מוכיחים כמה חשוב לבחור בספק הובלות דירה איכותי ומקצועי, שהעובדים שלה יודעים בדיוק מה צריך לעשות כדי להצדיק את התשלום של הלקוח ולספר שירות מעולה בדרך מדירה אחת לדירה שנייה. אז איך בוחרים את חברת ההובלות שלכם מבלי לצרף סיפור זוועה נוסף אל האוסף?

סקר שוק: כל שירות שאנחנו זקוקים לו מתחיל בבדיקת השוק. אנחנו יכולים לשאול חברים על המובילים המומלצים שלהם, לבדוק באינטרנט מי הן חברות ההובלה הבולטות ולעשות טלפונים במשך כמה שעות טובות. היום הרבה יותר קל לעשות סקר שוק – חיפוש באינטרנט יעלה פורטלים של מקצוענים שבהם תוכלו להכיר בקלות כמה חברות הובלה בבת אחת. תוכלו לפנות באופן ישיר, לקבל הצעות מחיר קונקרטיות בפניה כללית ולדרוש שיתקשרו אליכם במקום שאתם תעשו את הטלפונים לחברות. הבדיקות האלו יעזרו לכם למצוא את החברה הכי מתאימה עבורכם.

שואלים את כל השאלות מראש: רוב סיפורי הזוועה מתחילים בחוסר הבנה בין הלקוח ובין חברת ההובלות. לכן, הקדימו תרופה למכה ושאלו מראש את כל השאלות – איך לארוז, כמה לארוז, כמה ארגזים מותר, כמה זה עוד תשלום, מה נכלל בהצעת המחיר, כמה יעלה להוסיף ברגע האחרון משהו להובלה, באיזה שעות אפשר לבצע את ההובלה וכל שאר הפרטים החשובים יותר והחשובים פחות.

רושמים ומסכמים בכתב: בעיה נוספת היא כאשר סוגרים את הפרטים בעל פה ואין לנו בעצם שום אסמכתא. חברת הובלות הוגנת תכין לנו הצעה מראש והכל יהיה כתוב כך שכל הפרטים יהיו מסוכמים בין הצדדים בכתב. בחרו בחברה מסודרת שאתם מקבלים ממנה את כל האינפורמציה.

למידע נוסף אודות הובלות דירה לחץ כאן

חזור לעמוד קטגוריה בעלי מקצוע בבלוג מומחים

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: