שיווק נכון באינטנרט

שיווק באינטרנט

שיווק איכותי באינטרנט זה יותר מאשר לנסות להשיג דירוג טוב בגוגל. כאשר מדברים על שיווק באינטרנט מדברים על תחום רחב ומגוון. למשל כל תחום הקידום הארוגני במנועי חיפוש ו/או PPC (אדוורדס, פרסום ממומן בפייסבוק, רשת השותפים של אדסנס) זה אכן שיווק באינטרנט וזה חלק חשוב וגדול מאד של שיווק נכון. אך יש כיום גם הרבה דברים מעבר לקידום אורגני וממומן בגוגל.

הנה לכם 4 דוגמאות של שיווק נכון באינטרנט (מעבר לקידום אורגני וממומן בגוגל)

1) שיווק באינטרנט – פייסבוק

פתיחת עמוד פייסבוק מעוצב ועדכונות מידי שבוע. זה דבר הכרחי היום עבור כל בעל עסק. אם תחליטו גם ללכת על משהו גדול ומושקע במיוחד – מה טוב.

2) שיווק באינטרנט – לינקד-אין

רשת המומחים של לינקד-אין יכולה לתרום לכם המון. תוכלו ליצור חברויות וקשרים חדשים שלא הייתם מגיעים אליהם קודם לכן. תוכלו לחבור עם אנשים שעובדים בתחום שלכם שגרים ופועלים ביבשת אחרת, על מנת לשתף במידע, רעיונות ואפילו עסקים.

3) שיווק באינטרנט – Press Release

גם באינטרנט יש יחסי ציבור, כדאי לכם למצוא דרך לשפר את יחסי הציבור שלכם באינטרנט. ברגע שתמצאו את הדרך הזו מייד תספרו לי על זה גם – כי לי אין כוח או זמן להתעסק בזה. אך שמעתי על זה דברים מדהימים. יצירת שם טוב או יצירת יחסי ציבור חיוביים באינטנרט עולה הרבה ולוקח זמן.

4) שיווק באינטרנט – בלוג אורחים

עברתם במקרה דרך בלוג שמדבר על הנושא שלכם? או אפילו עברתם דרך הבלוג של המתחרה הכי גדול שלכם? תבקשו לפרסם פוסט בבלוג שלהם בתור בלוגר אורח! כמה שתשיגו יותר פוסטים בתור בלוגרים אורחים בתוך בלוגים כמה שיותר סמכותיים ברשת, ככה תפיקו מזה יותר רווח.

אם תעזרו בשיטות הללו תוכלו לנצל עוד יותר את הכוחות השיווקיים שרשת האינטרנט העולמית מציעה! למידע בנושא בניית אתרים גלוש לאתר בקישור הזה.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: