לימודי קידום אתרים

קידום אתרים, שיווק באינטנרט, פרסום באינטרנט, פרסום בגוגל, SEO, קידום במנועי חיפוש, דפי פייסבוק, מה זה כל הדברים האלה? האם באמת יש כל כך הרבה ללמוד על קידום אתרים ומה הקשר בין כל הדברים האלו?

פרסום באינטרנט אינו תחום אשר עוצר או מוגבל לתחום אחד מסויים. יש כל כך הרבה ללמוד על קידום אתרים שבאמת נדרשים לימודים של זמן מה, לפעמים גם במוסד לימודי טוב, על מנת להקיף את התחום כולו.

קידום אתרים אורגני ORGANIC SEO

מה זה? לא זה לא גידולי ירקות בלי חומרי הדברה אין קשר.  המשמעות של קידום אתרים אורגני היא פשוטה מאד. אך מכיוון שאני עובד בתחום כל כך הרבה זמן, אני מפחד שאיני יכול להסביר לכם את המושג מבלי להיכנס למושגים שאתם הקוראים אולי לא תבינו. אני לא רוצה לרוץ קדימה מהר מידי. הפתרון הוא בנתיים להפנות אותכם אל כתבה בנושא היתרונות של קידום אתרים אורגני אשר מפרטת על פרסום באינטרנט ועל קידום אתרים אורגני.

החלפות קישורים והקשר לדירוג במנועי חיפוש

מנועי החיפוש מדרגים את האתר שלכם לפי 200 אותות שונים (לפחות) אשר חלקם מודדים את כמויות הקישורים הנכנסים לאתרכם. הקישורים השווים ביותר אשר מביאים לעלייה בדירוג כמעט בטוח, הם קישורים אשר מגיעים מאתרים בעלי סמכות גבוהה מאד, להם יש עדיפות ראשונה אצל מנועי החיפוש. אם אתם מבצעים החלפות קישורים עם הרבה אתרים אשר מדורגים במיקום גבוה אצל מנועי החיפוש תחת ביטויים דומים לביטויים אותם אתם מנסים גם לפרסם ולקדם – ככה האתר שלכם יעלה גם בדירוגים.

אתר אינטרנטי OPTIMIZATION SEO ואופטומיזציה

גם על הנושא הזה לא ארחיב יותר מידי. כל מי שילמד על קידום אתרים, במיוחד על קידום אתרים אורגני, יצטרך להקיף בהרחבה ובעומק את הנושא הזה. תוכלו לקרוא עוד על אופטומיזציה של אתר אינטרנט בקישור הזה (לחצו כאן – אופטומיזציה של אתר אינטרנט) בו תמצאו מידע על אופטומיזציה של אתר. כמו שרשום בכתבה לא תמצאו את המונח במילון. אך אם תקראו במילון אבן שושן על המושג "אופטומיזציה" תוכלו להבין שמדובר על בניית אתר אינטרנט בצורה אשר מותאמת למנועי החיפוש בצורה היעילה ביותר ובנויה בצורה אופטימלית.

YouTube, FaceBook, Twitter, LinkedIn וכל השאר

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה נחמדה מאד הנקראת "רשתות חברתיות ווידיאו". ניתן לפרסם את המוצר, עסק, חברה, אתר אינטרנט שלכם דרך צינורות חברתיות אלה. אם יש לכם קהל מעריצים ועמוד פייסבוק, זה ייתן לכם המון תנופה שיווקית. אז למה עלינו לפתוח עמודים חברתיים בכל זאת אתם שואלים? כי בתחום הפרסום באינטרנט כל מה שעליכם לעשות [בגדול] זה להיות שם, פשוט להיות שם, בשביל הלקוחות שלכם. חלק גדול מלהיות שם זה להיות נוכחים ברשתות החברתיות.

עוד על קישורים ובניית קישורים

תוך כדי השלבים השונים של לימודי קידום אתרים, אתם תלמדו על החשיבות של קישורים נכנסים לאתרכם. כדי ללמוד עוד קצת אודות הקישורים הנכנסים תוכלו לעיין בכתבות בנושא ברשת.

  • פיתיון קישורים – פיתיון קישורים הינו תוכן אשר נועד ליצור אפקט של קישורים נכנסים.
  • לינקים וקישורים נכנסים – לינקים וקישורים וסוגי לינקים, אודות ה"לינק".

יש כל כך הרבה דברים נוספים חשובים עליהם אתם תצטרכו לעבור וללמוד לעומק בזמן שאתם לומדים על קידום אתרים ואני רק נגעתי בקצה הקרחון בכתבה הזו. אם אתם רוצים עוד מידע בנושא אתם מוזמנים ליצור איתי קשר טלפונית  כמובן שאני ממליץ לכם מאד לבקר באתר האינטרנט של pavel בכתובת http://www.askpavel.co.il שם תוכלו ללמוד על קורסים מקצועיים של קידום אתרים.

קידום אתרים

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: