בניית עמודי נחיתה

אתרי אינטרנט ישנם רבים שרוצים לבנות חנות באינטרנט או לפחות לבנות עמוד נחיתה. אך מי מבצע את העיצוב של האתר לפני שעושים את הקידום. אתר אינטרנט מקצועי מאד עליו אני ממליץ בחום הוא אתר sara-studio.co.il אשר מתמחים בדיוק בתחום הזה. ניתן לגשת לאתר ולראות מגוון גדול מאד של עמודי נחיתה מכל הסוגים והצבעים. באתר תוכלו לראות לא פחות מאשר 29 עיצובים מדהימים (מדהימים במיוחד!) אשר עיצבה שרה עבור הלקוחות שלה.

בין הסוגים השונים של אתרי אינטרנט אשר ניתן לבנות, לעצב ולקדם:

  • אתרי פלאש
  • עמודי נחיתה
  • חנויות ופורטלים
  • אינדקסים
  • אתרי מאמרים
  • אתרי נישה
  • אתרים תדמיתיים
  • אתרי אפליקציה

אתרי אינטרנט חדשים צריכים גם לוגו. שרה מתמחה גם בתחום עיצוב לוגואים איכותיים לחברות, עסקים, מוצרים ועוד.

הכל על בניית עמודי נחיתה

כל בעל עסק יודע כי עיקר השיווק מתבצע באופן פסיבי, ומתבצע באינטרנט. כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שיש לאינטרנט להציע לעסק, חייב בעל החברה להשתמש בכמה שיותר כלים שבאמצעותו על מנת למנף את החברה ולהנכיח את קיומה ברשת האינטרנט. זהות מקוונת תקבע רבות את מידת השימוש של הגולשים באתר עצמו, ועד כמה יגיעו לחברה. כמו כן בניית עמודי נחיתה שיעבירו את הגולשים באופן מיידי לאתר הרלוונטי או יעניקו להם את מבוקשם-  יאפשרו לעסק לצמוח באינטרנט ולהשריש את עצמו.

בניית עמודי נחיתה הינה אחד השלבים הבסיסיים, הראשוניים, וההכרחיים שעל כל עסק ליזום על מנת להעניק ללקוחות הפוטנציאליים מקום להגיע אליו ומענה בכל עת שיצטרכו. בניית עמודי נחיתה מקצועיים, יחד עם זאת, אינם משימה של מה בכך ושמורים לרב לאנשי מקצוע המכירים את התחום הרלוונטי ויכולים להציע ללקוח דף נחיתה איכותי ההולם את צרכי הגולשים.

דף נחיתה מקצועי יכלול מערכת ניהול פניות ומאגר פניות קודמות, יציע ללקוחות להצטרף למועדון לקוחות ותיק וגדול, יפנה אישית אל כל גולש המגיע אל הדף ויפעיל אותו לקחת חלק דינאמי בפעילות החברה. אין ספק כי בעידן בו מסרים שיווקיים ניחתים על הצרכנים בכל פינה, על המשווק ליצור את האפיק המושלם והתזמון הנכון ביותר להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים שלו, ולהעביר את המסר המדויק והמתאים ביותר.

לא מעט טמפלטים של דפי נחיתה קיימים כיום וניתן לבחור את הצורה המתאימה ביותר, אולם התאמה אישית של דף הנחיתה היא הדרך הטובה ביותר להגיע ללקוחות הפוטנציאליים של העסק. אבחון של בעל מקצוע האמון על בניית עמודי נחיתה מסוגים שונים ובענפים שונים ומגוונים, הינו השלב הראשוני בבניית עמודי נחיתה מקצועיים לעסק שלך, כאשר לכל עסק האיפיונים הייחודיים שלו, קהל היעד אליו הוא פונה, תחומי העניין הספציפיים הרלוונטיים לקהל היעד ועוד.

לפיכך, בניית עמודי נחיתה על ידי אנשי מקצוע מנוסים מהתחום מבטיחה כי לא רק שהגולשים 'ייקלטו' אל דף הנחיתה הרלוונטי, אלא גם יגיעו ממנו לאתר, יצטרפו למועדון הלקוחות או ישאירו את פרטיהם האישיים לצורך יצירת קשר. על פי מחקרים, רוב הגולשים ישתמשו באתר תוך שמונה שניות מהרגע שהגיעו אליו, או שיסוגו לאחור. לכן, יצירת מסר שיווקי ברור, חד, מהיר ובעל עוצמה הינה מטרת חובה הנדרשת מטעם בונה עמוד הנחיתה. אם בחרנו בחברה שאינה מנוסה מספיק על מנת ליצור את דף הנחיתה המתאים והאפקטיבי – סביר להניח שנאבד לא מעט לקוחות.

כל אתר אינטרנט גם צריך אחסון! בואו לקרוא על אחסון אתר אינטרנט [לחץ להמשך] בבלוג המומחים!

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: