מומחה דודי שמש

פורסם בתאריך 29 בינואר 2012

בלוג דודי שמש יעסוק בכל הנושאים שקשורים לדודי שמש. כמעט בכל בית ישראלי היום יש דוד שמש. דוד שמש ידוע ביכולות חיסכון בחשמל שלו, באיכות התוצרת שלו של מים חמים \ חיסכון בכסף לדיירים שגרים בדירות בהם יש דודי שמש והיתרונות שיש מול שימוש רק בדוד חשמל או בוילר. לאחר זמן מה שעבדנו בתחום החלטנו לתת לכם מידע על כל הנושאים האלה וכמובן אם אתם רוצים אתם יכולים לשלוח לנו עוד מידע ונפרסם אותו בתאר כמובן לפי שיקולי מערכת צוות הבלוג שלנו, מה שאנחנו נותנים לכם כאן זה את כל המידע על דודי שמש ואת הדרישות העדכניות של מכון התקנים, כמה מספרי טלפון לעזרה וגלישה מהנה לכל מי שצריך את המידע הזה. תהנו.

אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית נותנת כל כך הרבה לעולם

ב24 שעות שעוברות במהלך יום ממוצע כדור הארץ שלנו היפה סופג אנרגיה בלתי ניתנת לתפיסה בכלל מהשמש, כל היופי בזה הוא שלוחות החשמל הסולארי והחימום הסולארי של דודי שמש משתמשים באנרגיה הזו. מה זה אומר בלתי ניתן לתפיסה? אם היינו מנצלים 2% מהאנרגיה שמגיעה לכדור הארץ מהשמש היינו יכולים להיפרד מהתלות (כל העולם!) בדלקים ובפחם לייצור חשמל! זה נשמע הגיוני נכון? כן זה יכול ממש לשנות את העולם. כדאי מאד לעבור לשימוש באנרגיה סולארית בדוד שמש בשביל המון סיבות וגם כדי לחסוך בהוצאות!

בוילר

בוילר חשמלי

הבוילר שלכם בשונה מדוד השמש עובד אך ורק על חשמל שמיוצר עם פחם או גז או דלקים. אתם יודעים מאיפה מגיעים החומרים האלה שמשתמשים בהם במקום פשוט להשתמש בדוד שמש? פחם זה תמיד עצים מאובנים, עצים שנפלו ונשארו מתחת לאדמה במשך מאות אלפי שנים ונפט הוא גם מאובנים ואלי אפילו מגיע משרידים עתיקי יומין של חיידקים שחיו בעידן הדינוזאורים ואולי אפילו הדינוזארים עצמם! מוזר לחשוב על כך שאולי יום אחד מה שהיה פעם בית קברות יהיה שדה נפט עתידי! מחשבה לא נעימה, אבל כך הדבר, חבל להשתמש בנפט המגעיל הזה וכדאי מאד לעבור לשימוש אך ורק בהמון דודי שמש.

בעלי מקצוע

בעלי מקצוע – אני מכיר המון בעלי מקצוע שעובדים בתחום הזה, בשביל הנוחיות שלכם החלטתי היום להוסיף כמה ממספרי הטלפון שלהם כאן באתר דודי שמש. אם אתם צריכים עזרה עם דוד שמש באזור המרכז יש לי ידיד לעבודה שפועל מצויין בתחום תיקון דוד שמש ומספר הטלפון שלו הוא 0572184127 ושמו אלי. באזורים אחרים כמו ירושלים, חיפה או פתח תקווה יש לי גם כמה ידידים לעבודה שאני שמח להמליץ עליהם (המספר טלפון של פתח תקווה הוא שלי) בשביל עזרה.

תודות לאתר בעלי מקצוע המקצוענים בשביל התמונה של הלוח הסולארית

מומלץ לבקר באתר מכון התקנים למידע על דודי שמש ותקנים אחרונים ועדכניים על דודי שמש בישראל

דודי שמש

יש המון מה לדעת על דודי שמש! הכנתי פה בשבילכם רשימה קצרה עם מידע רלוונטי בנושא: אתרי אינטרנט אתרי אינטרנט שאני ממליץ עליהם בחום רב בשביל מידע על דודי שמש,דוד שמש,אנרגיה סולרית,דוד חשמל,קולטי שמש ועוד. אינדקסים של בעלי מקצוע אינדקסים שם תוכלו למצוא מידע טוב על דודי שמש,דוד שמש,אנרגיה סולרית,דוד חשמל,קולטי שמש ועוד.

התקנת דודי שמש

התקנת דודי שמש אינה דבר מסובך מדי. זה ידרוש אבל לפחות שתי זוגות ידיים עובדות וחדקות ונקיטת אמצעי זהירות! דוד שמש זה דבר כבד מאד ועובד על לחץ וחום רב. כמובן גם שהתקנה לא איכותית לא מועילה לאף אחד והכי טוב שבעלי מקצוע טובים יתקינו את הדוד. אם אתם צריכים התקנה של דוד שמש בצורה הטובה ביותר תבדקו בעמוד שלנו באתר בשם "בעלי מקצוע" שם תמצאו מספרי טלפון של מתקינים מצויינים באזורי ירושלים, חיפה ופתח תקווה וגם במרכז הארץ ותל אביב. תמיד כדאי להתקין דודי שמש רק עם מקצוענים.

 • תיקון דודי שמש – יש כמה תקלות שיצטרכו תיקון דודי שמש
 • תיקון גוף חימום – דורש החלפה או תיקון של גוף חימום בדרך כלל החלפה זה נובע מבלאי סביר.
 • תיקון פיצוץ – פיצוץ של דוד שמש אשר היה דלוק על בוילר יותר מידי זמן או שהיה תקלה.
 • תיקון טיימר – תיקון טיימרים ושעון חשמל של הדוד.
 • תיקון חורים – תיקון חורים שגורמים לדליפות וירידות לחץ בדוד.
 • תיקון אוויר תקוע – אוויר שנתקע בצינורות וכורם לחסימה והמים לא עוברים.
 • תיקוני חשמל – תיקון במערכות חוטי החשמל וחידוש.
 • תיקון לוח סולארי/קולט שמש – לוח סולארי פג תוקף או שבור.
 • תיקון גומיות אטימה לקויים – גומיות ישנות שדורשות החלפה.
 • תיקון צנרת – צנרת לקוייה, ערבול מים, מים זורמים.
 • תיקון עירבול או עירבוב מים – תיקון של ערבול מים קרים אל תוך הדוד.
 • תיקון לחץ מים – תיקון של לחץ מים לא מספיק.
 • התקנת דוד או החלפת דוד

ועוד…

מומלץ לבקר גם באתר מכון התקנים בכתובת http://www.sii.org.il/14-he/SII.aspx

עדכון : תאריך 27.3.2012

ביטוח אחריות מקצועית

ישנם לא מעט מקצועות מסוכנים כמו טכנאי דודי שמש או עובדי בנינים גבוהים. על מנת להיות מכוסים מפני מצבים הקורים מדי פעם של נפילות עובדים יש להצטייד בביטוח מקיף הנקרא ביטוח אחריות מקצועית המשלב בתוכו גם אלמנטים של ביטוח חיים. כל חברה של דודי שמש חייבת לבצע סוג ביטוח כזה לעובדיה ועל ידי כך היא בעצם מורידה אחריות מצידה. לאחר שנים בהם נפלו טכנאי דוד שמש יצא חוק המחייב סוג של ביטוח זה. לפני הזמנה של טכנאי דודי שמש חשוב לבקש הצגה של תעודת הביטוח האישית שלו מחברת הביטוח.

עוד בנושא דודי שמש

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: