למה כדאי לכם ללמוד לעבוד בשיטת הדרופ שיפינג מאמאזון לאיביי?

אם אתם מתעניינים חדשים בתחום ואפילו אם כבר שמעתם קצת על המונח דרופ שיפינג פה ושם, היום אני רוצה לפרוש בפניכם הסבר קצר על שיטת המכירות מאמזון לאיביי שנקראית דרופ שיפינג ולהסביר גם למה כדאי לכם ללמוד את השיטה הזו.

אמאזון הוא אתר ענק יציב ואמין, ובגלל שהוא יציב, מבחינת השירות הטוב והאיכותי שניתן בו ללקוחות, המשלוח המהיר, וגם בגלל שהמחירים בו הם נמוכים יחסית ללקוחות, איביי מאוד "אוהבים" לקדם מוכרים שמוכרים מוצרים מתוך אמזון. דבר אחד שאיביי ממש לא אוהבים זה מוכרים סיטונאיים שלוקח להם למעלה משבוע ולפעמים אפילו 3 שבועות וגם חודש !כן חודש, לשלוח מוצר ללקוח.

לפעמים מוכרים חדשים באינטרנט, וכולנו היינו שם, חושבים קודם כל על איך אפשר להרוויח הכי טוב שאפשר ואיך להביא יותר לקוחות לרכוש את המוצר שלנו, ואנו טועים לחשוב שחשוב שנציע מוצר במחיר הזול ביותר, ולכן מחפשים למכור מוצרים ישירות מיצרנים וספקים כדי לספק מחיר תחרותי ו/או להרוויח עמלת מכירה גבוהה יותר. צריך לקחת בחשבון שלפעמים במוצרים מסויימים זה רעיון נהדר אבל שהשיטה הכי בטוחה כמו שמראים גם בקורס איביי חינם, היא להעתיק מוצרים שאנחנו יודעים שאפשר בוודאות לסמוך על הספק שלהם מכמה היבטים:

מהירות: שהמוצר ישלח הכי מהר שאפשר תוך כמה ימים. בחלק גדול מהספקים והחנויות, גם באיביי עצמם, קיימת מדיניות טיפול במשלוח המוצר מה שנקרא זמן ה- handling , הוא ארוך מהרצוי, מדובר בפרק הזמן שלוקח לספק או לחנות לטפל בהזמנה עצמה מרגע שהיא התקבלה, וישנם רבים שאצלהם במדיניות מוגדרת מדיניות טיפול בהזמנה שעולה על 5 ימים אפילו שזה לא זמן סביר וזה אומר שהלקוח יחכה זמן רב מדי למוצר.

שרות: שהיה ואם יש פגם במוצר או בכל זאת עיכוב במשלוח או בשרות שנקבל אנחנו כמוכר, ושנוכל לתת ללקוח שלנו, יהיה השרות הטוב ביותר ומהיר ביותר שניתן לת, כי מוניטין זה הדבר הכי חשוב שמשחק לטובתנו כמוכרים ומקדם אותנו כמוכרים באיביי לעומת המתחרים.

איכות: ברבים מהספקים האלו ישנה גם הבעיה של שרות באיכות נמוכה, כלומר אם תסתכלו על הפידבקים שניתנו להם תוכלו לראות שהם קיבלו פידבקים שליליים ותלונות רבות על מוצרים פגומים, משלוחים שהגיעו באיחור רב ו/או משלוחים שכלל לא הגיעו ללקוח.

כשאנחנו מדברים על לעבוד בשיטת דרופ שיפינג כמו שמלמדים בקורס איביי חינם אנחנו למעשה "מבטחים" את עצמנו מפני כל אותן הבעיות שציינתי כי אנחנו מלכתחילה בוחרים בספק שאנחנו יודעים שהוא מוכר וידוע ומכובד ומספק את המוצרים הכי חדשניים והכי איכותיים וברמת השרות הגבוהה ביותר שניתן למצוא. אמאזון ידועה לטובה בכל אלו.

יתרון גדול נוסף שעוד לא דיברנו עליו והוא אולי אחד המשמעותיים פה בקורס איביי חינם והוא ה-עניין לכל מי שרק מתחיל את דרכו במסחר באיביי, זה היתרון של "אין סיכונים". מה הכוונה ב"אין סיכונים"? אני מתכוון לכך שאנחנו שכדי לעבוד בדרופ שיפינג כמו בקורס איביי חינם אני לא צריך מחסן, לא צריך להשקיע הרבה זמן בלאתר לי ספקים אמינים שייצרו לי מוצר איכותי ולחכות זמן רב עד שהם ישלחו לי אותו, ואני גם צריך להוציא כסף מהכיס שלי כדי להשקיע בעסק.

היום כל עסק שאני לא אפתח, כל עסק שהוא, אם אני למשל פותח מספרה ברחוב, אני צריך להשקיע עשרות אלפי שקלים, אני מוציא על ציוד שאני צריך לרכוש מבעוד מועד, ועל פרסום, ועל שכירות, וארנונה ופינת קפה ועוד ועוד ועוד רשימת ההוצאות בלתי נגמרת. כשמדובר בדרופ שיפינג כמו בקורס איביי חינם אני לא מוציא שקל מהכיס שלי. אני למעשה מפרסם למכירה מוצר שמישהוא כבר הצליח למכור אותו בעבר, שיש הרבה לקוחות שקנו אותו ומרוצים ממנו ושאני יודע שיש לו "גב" במובן שאם תהיה בעיה במשלוח או עם המוצר אמאזון יתנו לי את הכסף חזרה ואוכל לתת ללקוח שלי את השרות הטוב ביותר.

איך תכל'ס אני עושה זאת?

אז כמו בקורס איביי חינם אני נכנס לאמאזון ומחפש מוצר כלשהוא ואז אני בודק באיביי המוצר הזה נמכר בעבר הלא רחוק ע"י מישהוא ובאיזה מחיר הוא נמכר וככה אני יודע אם יש לי סיכוי גם אני למכור את המוצר הזה, וגם בקורס איביי חינם אני יכול לראות שישנם עוד טיפים רבים לאיך בדיוק כדאי בפועל לעשות את זה, אבל בגדול אני אומר לכם, מנסיון, זו השיטה הכי בטוחה ופשוטה שיש להתחיל לסחור באיביי.

לסיכום, אין לכם פה שום סיכון כספי, מקסימום זה יצליח! אני ממליץ לכם בחום להצטרף להמוני סוחרים ישראליים שכבר גילו את נפלאות העבודה מהבית במסחר האינטרנטי, ולגלות את היזם שבכם שמחכה לפרוץ החוצה ולפרוח. זהו להיום, אני מקווה שהצלחתי לחדש לכם משהו ולעזור לכם לקדם גם את העסק שלכם כסוחרים באינטרנט.

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: