מומחה חשמל

מומחה חשמל

"טיפים של  חשמלאי מומחה  בנושאים רבים בעיקר שימו לב שהכתבה מספרת על הניסיון שלי בתחום הזה ובמגוון סביבות העבודה של התחום"

[   mako חדשות לכתבה בנושא חשמלאים ומקצועות בצ"הל   ]

בבלוג הזה אספר לכם על העבודות השונות אותם מבצע חשמלאי. חשמלאים יעבוד במהלך יממת עבודה בבתים, ברחובות, במשרדים, חנויות, קניונים, עם מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים, תשתיות חשמל ועוד. חייב החשמלאי לנקוט בזהירות רבה בזמן עודתו וכמובן שגם להימנע בכלל באופן כללי מרטיבות ו/או מים. תמשיכו לקרוא.

חשמלאי בבית

חשמלאים רבים עושים את רוב העבודה שלהם בתוך בתים. חלק נכבד מההתעסקות שלי עם חשמל לאורך השנים  נעשה בתוך בתים פרטיים. אני חושב שהעבודה בתוך בתים היא לא הכי מאתגרת אבל אני תמיד רוצה לתת לאנשים בדיוק מה שהם מבקשים בבית הפרטי שלהם.

חשמלאי ברחוב

חשמלאים רבים עובדים בעבודות חשמל חיצוניים ברחוב. ברחוב יש לא מעט תשתיות חשמל. כל החשמל שמגיע למקום מסויים עובר דרך הרחוב על עמודים וכבלים או אפילו מתחת לאדמה.

חשמלאי במשרד

במשרדים רבים מאד בכל העולם חשמלאים נקראים לעבודות במשרדים לעיתים קרובות. משרדים בישראל תופסים כ30% מהחשמל הארצי! תחשבו על זה ותבינו כמה חשמלאים צריך בשביל כל המשרדים האלה.

חשמלאי בניין

חשמלאים מומחים כמוני עושים הרבה עבודות בבניינים רבים, בניינים אלו כוללים קניונים, בנייני מכורים, גורדי שחקים, בניינים ממשלתיים כמו בתי חולים וכדומה. בבניין גדול של 15 קומות יש כ10 טון של כבלים חשמליים!

חשמל מחוץ לעיר

חשמלאי גם עובד לעיתים קרובות בשכונות ,ישובים וכפרים מבודדים אשר צריכים אחזקה של מערכות החשמל שלהם, על מנת לחיות באיכות חיים נורמלית עם מוצרי חשמל ביתיים. לעיתים קרובות גם חשמלאים רבים נקראים לעבודות בכפרים כאלה בצורה יומית.

[   ynet עם כתבה בנושא חשמלאים בצה"ל   ]

אלקטרוניקה וחשמל

כמו שאתם בוודאי יודעים חשמלאים רבים נקראים לעבודות בהן הם נדרשים לבצע תיקונים בכל מיני סוגים של מוצרי חשמל ביתיים. אני יודע לתקן כמעט כל מוצר ביתי שיש שעובד עם מעגלים חשמליים. אם הבעייה היא חשמלית אני יודע לתקן אותה.

מחשבים

מחשבים עובדים עם חשמל! גם אותם אני יודע לתקן אם הבעיה היא חשמלית.

חשמלאים

חשמלאים כמוני גרים בכל ערי ישראל. תתקשרו אלינו בשביל עזרה בכל נושא שתצטרכו. בטח ישמחו לעזור לכם היות וזוהי פרנסתינו. אני תמיד אוהב לעמוד לרשות הלקוחות שלי.

חשמל ומים

עבודה עם כל סוג של מוצר חשמלי באזורים רטובים כגון לוח חשמל שאולי נרטב בעקבות גשם הינו מסוכן ביותר. לפעמים לדוגמא כאשר יוצאים מהמקלחת רטובים חשמלאי יודע תמיד להיזהר ממקומות עם חשמל ומים. זה סכנת מוות. אני תמיד נזהר מזה וככה שומר על עצמי. אף פעם לא התחשמלתי עד היום תודה לאל.

בטיחות

  • אני משתמש באמצעי בטיחות של חשמלאי;
  • אני נועל נעלי גומי
  • אני משתמש בכלים שאינם מוליכים חשמל
  • אני לא עובד ישר אחרי מקלחת עם דברים חשמליים
  • אני דואג לקרוא את חוברות המידע של מוצרים
  • אני חובש קסדה מתי שצריך במקומות עבודה מסויימים
  • אני עובד בזהירות רבה תמיד
  • אני תמיד חושב לפני שאני פועל

חשמלאי מוסמך

רוב האנשים אשר עוסקים בתחום שלי אינם באמת מוסמכים, אני חושב שבגלל סיבה זו חשוב לבדוק שאתם עובדים אך ורק עם חשמלאי מוסמך לפני תחילת כל סוג של תיקון, עבודה או פרוייקט הקשור לעבודות חשמל.

עוד בנושא חשמל

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: