לימודי פוטושופ – המציאות היא מה שאתה עושה ממנה

לימודי פוטושופ

לימודי פוטושופ – התחלה חדשה של מציאות טובה יותר!

פוטושופ היא תוכנה לעיצוב חזותי ששינתה את האופן שבה אנו מסתכלים על המציאות. התוכנה מאפשרת ביצוע עיבוד מושלם של דימוי וויזואלי, כך שניתן לשנותו, לעדנו, או להוסיף לו פרטים כרצוננו. התוכנה זוכה להכרה רחבה מאד גם בציבור הרחב ולא רק בקרב מקצוענים, כאשר כול תמונה שניראה שנלקחה בתנאים מציאותים לגמרי נחשדת שעברה עיובד באמצעות התוכנה.

התוכנה משמשת בעלי מקצוע רבים מצלמים מקצועיים, ארטדירקטורים, אנימטורים, עורכים, מעצבים גרפים, ארכיטקטים ומעצבי פנים, מעצבי אופנה וטקסטיל, ונראה שאנו חושפים לתוצריה בכול אמצעי מדיה שיווק ופרסום בו אנו נתקלים במהלך יומנו. בשל ההשפעה הרחבה של תוכנת פוטושופ היא נחשבת לכלי אלמנטרי לכול מי שרוצה להבין את העידן הדיגטלי ולפעול בו, וישנם מסלולי לימודי פוטושופ רבים שקמו כדי לענות על הרצון הער ללמוד את התוכנה.

מה כוללים לימודי פוטושופ?

לימודי פוטושופ נחלקים לשתי רמות, רמת מתחילים ורמת מתקדמים, כשבמקביל ישנם מסלולים שמתמקדים בהיבטים של התוכנה שמתאימים לבעלי מקצוע ספציפים כמו מסלול לצלמים או מסלול לאנימטורים, ומשכם קצר יותר. במהלך הקורס הבסיסי לומדים את ממשק התוכנה, פונקציות בסיסיות כמו מברשות, רקעים, פילטרים, ריטוש וחיבור תמונות, טיפול והמרה של קבצים שונים כמו RAW, JPG ועוד, יצוא קבצים, וצורות הפעלה וקיצורי דרך. הקורסים מלווים בעבודות בית ואף בהגשת פרויקט סיום. והם פותחים דלת לעבודה בכול המשרות בתחומים השונים והמגוונים שצריכים את הפונקציות השונות שלה באופן תדיר.

סרטון מעולה!

כיצד לבחור בית ספר ללימודי פוטושופ?

ישנם הרבה מאד מסלולים בהם ניתן ללמוד פוטושופ, לכן כדי ללמוד במסלול המתאים לכם כדאי לבדוק את ההדגשים בכול מסלול, כך אם הינכם גרפיקאים כדאי למצוא מסלול כללי אך עם אוריינטציה רבה יותר לתחום הגרפיקה, וכן הלאה.  כדאי לוודא שבוגרי בית הספר בעבר השתלבו בהצלחה במשרות קשורות, ולבדוק עד כמה בית הספר מוכר ומכובד בהוראת פוטושופ. כדאי גם להבין את מבנה המסלול, שעות הלימוד ומספר המפגשים.

חשוב לבדוק מהו מספר התלמידים בכול כיתה, כאשר ככול שמספרם קטן יותר כך עולים הסיכויים ללמידה אפקטיבית. ישנן גירסאות רבות לתוכנת פוטושופ, והאחרונה והמעודכנת בהן היא CS6, בית ספר שמציע לימודי פוטושופ בגירסה העדכנית ביותר הוא עדיף משום שהוא יכין אתכם לדרישות השוק העכשוויות ביותר, ולעבודה עם תוכנה בעלת יכולות רבות יותר.

עוד בבלוג מומחים

http://expertsblogisrael.com/category/גרפיקה/
אזור גרפיקה בבלוג מומחים

עוד ברשת

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?entryId=2702172&skip=1
מידע על אפקטים בפוטושופ בבלוג מגניב בתפוז

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: